Film Půl domu bez ženicha

Sledovat film
Půl domu bez ženicha
online

Přehrajte si film Půl domu bez ženicha online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1341 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

O muži, který měl recept na všechno.
Poněkud hořká komedie o tom, že sny rodičů a dětí jsou jen málokdy stejné. Hrdinou příběhu je Franc, otec Oliny a Jiřiny, který se rozhodl, že jim jako svatební dar postaví ohromnou a luxusní vilu. Názor jeho dcer na budoucí život ho ani v nejmenším nezajímá. Energický muž na stavbě zaměstná nejen celou rodinu, ale i Jiřinina snoubence a chlapce, s nímž Olina chodila do tanečních. Navíc o něm začne uvažovat jako o druhém potenciálním ženichovi. Dívky však nesdílejí otcovo nadšení a už vůbec se jim nelíbí, že se jich nikdo na nic neptá. Jak se blíží onen slavný den, kdy by si oba páry měly říci své ano a Franc by jim měl s velkou slávou předat klíče od domu, situace se stále více komplikuje. Franc odmítá pochopit, že dívky mají vlastní představu o životě, a tak není divu, že se mu situace začne vymykat z rukou právě v okamžiku, kdy se blíží naplnění jeho velkého snu.

Žánr: Komedie
Režie: Hynek Bočan
Hrají a postavy: Vladimír Menšík (pan Franc), Václav Vydra (mlynář Libor), Veronika Freimanová (Olina), Ivan Vyskočil (Zdenek), Marta Malá (Jiřina, žena Roberta Krolla), Dana Medřická (teta Heda)
Scénář: Hynek Bočan, Antonín Přidal
Země: Československo
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko