Sledovat film Čarodějky z Eastwicku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Čarodějky z Eastwicku
  Trailer k filmu Čarodějky z Eastwicku   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Komedie
Režie:
George Miller
Hrají a postavy:
Jack Nicholson (Daryl Van Horne), Cher (Alexandra Medfordová), Susan Sarandonová (Jane Spoffordová), Michelle Pfeifferová (Sukie Ridgemontová), Veronica Cartwrightová (Felicia Aldenová), Richard Jenkins (Clyde Alden)
Země:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Ideální muž je okouzlující, vtipný, bohatý a přijel přímo z pekla.

Existují pouze dvě možnosti, jak obsadit roli Ďábla: buď samotným Satanem ... nebo Jackem Nicholsonem. V Čarodějkách z Eastwicku hraje ten lepší z nich a za roli v tomto nejúskočnějším a nejsexističtějším filmu získal dvojnásobný držitel Oskara Jack Nicholson cenu newyorských a losangeleských filmových kritiků pro nejlepšího herce v hlavní roli. Tři novodobé "čarodějnice" (Cher, Susan Sarandon a Michelle Pfeifferová) čekají v malém městečku v Nové Anglii na toho pravého muže. Je příjezd bohatého a neodolatelného Daryla Van Horna pouhou shodou okolností - nebo neuvědomovaným čarodějným kouskem tří žen?
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski