Sledovat film
Čarodějky z Eastwicku
online

Film Čarodějky z Eastwicku
  Trailer k filmu Čarodějky z Eastwicku Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Ideální muž je okouzlující, vtipný, bohatý a přijel přímo z pekla.
Existují pouze dvě možnosti, jak obsadit roli Ďábla: buď samotným Satanem ... nebo Jackem Nicholsonem. V Čarodějkách z Eastwicku hraje ten lepší z nich a za roli v tomto nejúskočnějším a nejsexističtějším filmu získal dvojnásobný držitel Oskara Jack Nicholson cenu newyorských a losangeleských filmových kritiků pro nejlepšího herce v hlavní roli. Tři novodobé "čarodějnice" (Cher, Susan Sarandon a Michelle Pfeifferová) čekají v malém městečku v Nové Anglii na toho pravého muže. Je příjezd bohatého a neodolatelného Daryla Van Horna pouhou shodou okolností - nebo neuvědomovaným čarodějným kouskem tří žen?

Žánr: Komedie, Horor
Režie: George Miller
Hrají a postavy: Jack Nicholson (Daryl Van Horne), Cher (Alexandra Medfordová), Susan Sarandonová (Jane Spoffordová), Michelle Pfeifferová (Sukie Ridgemontová), Veronica Cartwrightová (Felicia Aldenová), Richard Jenkins (Clyde Alden)
Země: USA
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 28.5.2022 01:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko