Sledovat film Návrat velkého blondýna online

Přehrajte si film Návrat velkého blondýna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1528 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Návrat velkého blondýna
  Trailer k filmu Návrat velkého blondýna   Sledovat Návrat velkého blondýna online
Žánr:
Komedie
Režie:
Yves Robert
Hrají a postavy:
Pierre Richard (François Perrin), Jean Carmet (Maurice Lefebvre), Jean Rochefort (Colonel Louis, Marie, Alphonse Toulouse), Mireille Darcová (Christine), Jean Bouise (ministr), Paul Le Person (Perrache)
Země:
Francie
Rok výroby:
1974
Popis:
Ministerské pikle se kují a roztržitý houslista je v pokračování úspěšné francouzské komedie znovu uvržen do role nepřemožitelného agenta.

Houslista Francois Perrin byl zcela náhodně vybrán v davu na letišti jako vějička, na kterou se měl chytit ctižádostivý náměstek velitele tajné služby plukovník Milan. Ten se totiž chystal intrikami zkompromitovat nejvyššího šéfa a obsadit tak jeho místo. Náměstek Milan strojil na záhadného velkého blondýna ty nejdůmyslnější léčky, poslal na něj svou nejsvůdnější a nejschopnější agentku Christinu a pak už měl jediné přání - zlikvidovat ho. Ale vše se mu jaksi vymklo z rukou: Christina se do Perrina zamilovala a do pečlivě nastražených pastí padali především Milanovi lidé a konec konců i on sám.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski