Přehrajte si Blbec k večeři online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Blbec k večeři
  Trailer k pořadu Blbec k večeři   Sledovat Blbec k večeři online
Žánr:
Komedie
Režie:
Jay Roach
Hrají a postavy:
Steve Carell (Barry), Paul Rudd (Tim), Zach Galifianakis (Therman), Jemaine Clement (Kieran), Stephanie Szostaková (Julie), Lucy Punchová (Darla)
Scénář:
Francis Veber, David Guion, Michael Handelman
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Od režiséra filmu Fotr je lotr.

Ctižádostivého Tima dělí od vrcholu kariéry jen jediné: kapitální blbec, který by ho doprovodil na pravidelnou večeři se šéfem. Toho, kdo na párty dorazí s největším podivínem, totiž čeká povýšení. Nakonec se ale na Tima usměje štěstí: excentrický Barry vytváří variace na známá umělecká díla, přičemž původní postavy nahrazuje vycpanými hlodavci! Když tahle dvojka zasedne ke stolu, bláznivé situace neberou konce. Blbec k večeři, to je skvělá zábava v podání dvou nevšedních přátel servírovaná během jednoho bizarního večírku!
Hodnocení:
59 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko