Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Šéfové na zabití 2
  Trailer k pořadu Šéfové na zabití 2   Sledovat 1515 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Sean Anders
Hrají a postavy:
Jason Bateman (Nick Hendricks), Jason Sudeikis (Kurt Buckman), Charlie Day (Dale Arbus), Jennifer Anistonová (doktorka Julia Harrisová, D.D.S.), Kevin Spacey (Dave Harken), Jamie Foxx (Dean MF Jones)
Scénář:
John Morris, John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Sean Anders, Michael Markowitz
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nový zločin, stejné praktiky.

Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu "Horrible Bosses 2" začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností.
Hodnocení:
63 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko