Přehrajte si Pravá krev online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 124 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Pravá krev
  Sledovat Pravá krev online
Žánr:
Drama, Fantasy, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Režie:
Scott Winant
Hrají a postavy:
Anna Paquinová (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Sam Trammell (Sam Merlotte), Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Rutina Wesley (Tara Thornton), Chris Bauer (detektiv Andy Bellefleur)
Scénář:
Alan Ball, Nancy Oliver, Charlaine Harris
Země:
USA
Rok výroby:
2008-2014
Popis:
Napijte se s námi.

Seriál True Blood ukazuje svět, v němž jsou upíři již skoro normální součástí života lidí a dokonce bojují v politice za svá práva. Hlavní hrdinka Sookie má dar - slyší myšlenky všech lidí - kterého by se však ve většině případů ráda zbavila. Jednoho dne vypukne v jejich malém městě pozdvižení. Do baru, kde Sookie pracuje, přijde upír Bill. Sookie je z něj unešená, neboť neslyší jeho myšlenky. S Billem si nemusí dávat pozor, nemusí se hlídat, muže s ním být svá. Avšak je to upír, a v dosud klidném městečku se začíná vraždit..
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko