Sledovat film Grandhotel Budapešť online

Přehrajte si film Grandhotel Budapešť online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1469 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Grandhotel Budapešť
  Trailer k filmu Grandhotel Budapešť   Sledovat Grandhotel Budapešť online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Komedie
Režie:
Wes Anderson
Hrají a postavy:
Ralph Fiennes (M. Gustave), F. Murray Abraham (pan Moustafa), Mathieu Amalric (Serge), Adrien Brody (Dmitri), Willem Dafoe (Jopling), Jeff Goldblum (Kovacs)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Snímek Grandhotel Budapešť líčí dobrodružství Gustava H, který v meziválečném období proslul jako legendární recepční věhlasného evropského hotelu, a jeho pomocníka Zera Mustafy, jenž se stane Gustavovým nejdůvěryhodnějším přítelem. Diváci budou svědky krádeže i opětovného získání cenného renesančního obrazu, zažijí zuřivou bitvu o ohromné rodinné bohatství, šílenou honičku na motocyklech, ve vlacích, na saních i na lyžích a vcítí se do nejsladší milostné aféry... To vše ve světě, který se mění bleskovou rychlostí.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski