Sledovat film
Zombieland
online

Film Zombieland
  Trailer k filmu Zombieland Trailer
Přehrajte si film Zombieland HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 407 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

To nerozchodíš...
Akční komedie Zombieland společnosti Columbia Pictures vypráví příběh dvou mužů, kteří se snaží přežít ve světě, ovládaném zombies. Columbus je obrovský zbabělec - ale jak se ukazuje, pokud máte hrůzu z toho, že vás sežerou zombies, dokáže vás strach udržet naživu. Tallahassee je drsňácký zabiják zombie, který je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světě. Když spojí své síly s Wichitou a Little Rock, které také objevily vlastní způsoby, jak přežít nadvládu zombie, budou muset zjistit, co je horší: spoléhat se jeden na druhého nebo se nechat přemoci zombies.

Režie: Ruben Fleischer
Hrají a postavy: Jesse Eisenberg (Columbus), Woody Harrelson (Tallahassee), Emma Stoneová (Wichita), Abigail Breslinová (Little Rock), Amber Heardová (406), Bill Murray (on sám)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 23.5.2023 01:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська