Film
Sbohem, baby

Film Sbohem, baby
  Trailer  k filmu Sbohem, baby
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Sbohem, baby

Každý chce znát pravdu...jen dokud ji nenajde.
Patrick Kenzie a jeho přítelkyně Angie Gennaro jsou soukromí detektivové, kteří pátrají po dlužnících bank. Jednoho dne se v bostonské čtvrti Dorchester ztratí čtyřletá dívka Amanda. Policie není schopna nalézt žádné stopy, takže se dívčin zoufalý strýc s tetou obrátí na Patricka a Angii s prosbou o další vyšetřování. Ačkoliv znají místní poměry i pravdu o Amandině matce Helene, která je závislá na drogách, tak se jim do toho nechce. Dívenka je nezvěstná už tři dny a zdá se, že za únosem stojí drogový dealer, kterého Helene se svým komplicem okradla. Případ se začne zamotávat a postupně vychází najevo, kdo a z jakých důvodů se na únosu Amandy podílel. Pro dvojici detektivů bude nalezení děvčátka těžkou zkouškou, při níž riskují svou pověst, zdraví, přátelství, ale i vlastní životy.

Originální název:

Gone Baby Gone

Režie: Ben Affleck
Hrají a postavy: Casey Affleck (Patrick Kenzie), Michelle Monaghanová (Angela Angie Gennaroová), Morgan Freeman (Jack Doyle), Ed Harris (detektiv Remy Broussard), John Ashton (Poole), Amy Ryanová (Helene McCreadyová)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 76 %
Vysíláno na: Filmbox
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina