Sledovat film Sbohem, baby online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Sbohem, baby
  Trailer k filmu Sbohem, baby   Sledovat 1540 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní
Režie:
Ben Affleck
Hrají a postavy:
Casey Affleck (Patrick Kenzie), Michelle Monaghanová (Angela Angie Gennaroová), Morgan Freeman (Jack Doyle), Ed Harris (detektiv Remy Broussard), John Ashton (Poole), Amy Ryanová (Helene McCreadyová)
Scénář:
Ben Affleck, Aaron Stockard
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Každý chce znát pravdu...jen dokud ji nenajde.

Patrick Kenzie a jeho přítelkyně Angie Gennaro jsou soukromí detektivové, kteří pátrají po dlužnících bank. Jednoho dne se v bostonské čtvrti Dorchester ztratí čtyřletá dívka Amanda. Policie není schopna nalézt žádné stopy, takže se dívčin zoufalý strýc s tetou obrátí na Patricka a Angii s prosbou o další vyšetřování. Ačkoliv znají místní poměry i pravdu o Amandině matce Helene, která je závislá na drogách, tak se jim do toho nechce. Dívenka je nezvěstná už tři dny a zdá se, že za únosem stojí drogový dealer, kterého Helene se svým komplicem okradla. Případ se začne zamotávat a postupně vychází najevo, kdo a z jakých důvodů se na únosu Amandy podílel. Pro dvojici detektivů bude nalezení děvčátka těžkou zkouškou, při níž riskují svou pověst, zdraví, přátelství, ale i vlastní životy.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko