Film
Vraždy podle předlohy

Film Vraždy podle předlohy
  Trailer k filmu Vraždy podle předlohy Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dvě ženy na stopě psychopatického sériového vraha ve zdařilém americkém thrilleru.
Policejní psycholožka Helen Hudson je specialistka na masové vrahy. Dostala se příliš blízko ke svému poslednímu svěřenci, psychopatickému, těžce nemocnému člověku, který ji málem zabil. Nyní žije v příšerných představách mezi čtyřmi stěnami svého bytu a jediným spojením s okolním světem je její počítač. Je požádána o pomoc mladou a ambiciózní policistkou M.J.Monahan na objasnění případu série vražd, které jsou věrnou kopií v minulosti spáchaných brutálních činů. Začíná boj s časem, ve kterém se dvě ženy snaží zastavit vraždícího maniaka.

Originální název:

Copycat

Režie: Jon Amiel
Hrají a postavy: Sigourney Weaverová (Helen Hudsonová), Holly Hunterová (M.J. Monahan), Dermot Mulroney (Reuben Goetz), William McNamara (Peter Foley), Harry Connick Jr. (Daryll Lee Cullum), J.E. Freeman (Lt. Quinn)
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська