Sledovat film Velký blondýn s černou botou online

Přehrajte si film Velký blondýn s černou botou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1536 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Velký blondýn s černou botou
  Trailer k filmu Velký blondýn s černou botou   Sledovat Velký blondýn s černou botou online
Žánr:
Komedie, Mysteriózní
Režie:
Yves Robert
Hrají a postavy:
Pierre Richard (François Perrin), Bernard Blier (Bernard Milan), Jean Rochefort (Le colonel Louis Marie Alphonse Toulouse), Mireille Darcová (Christine), Colette Castelová (Paulette), Jean Obé (Botrel)
Země:
Francie
Rok výroby:
1972
Popis:
Grandiózní nešika pohromou tajných služeb, aneb různobarevná obuv není ten hlavní problém.

Velký blondýn už je dnes v komediální filmové tvorbě pojmem. Nejen, že patří mezi nejlepší komedie režiséra Yvese Roberta a Pierra Richarda, ale zároveň zaujímá i přední místo na žebříčku francouzských veseloher všech dob.
I po letech divák zjistí, že gagy nic neztratily ze svého espritu a lehkosti, že by v současné době vystačily hned na několik komedií.
Uvnitř francouzských tajných služeb zuří boj o moc. Šéf výzvědné služby Toulouse ví, že se ho jeho zástupce plukovník Milan snaží ze všech sil zkompromitovat a nastoupit na jeho místo. A tak vznikne v hlavě šéfa plán: na letišti v Orly vyberou jeho spolupracovníci náhodného člověka, kterého budou vydávat za významného agenta ze Spojených států. Bude sloužit jako návnada, na kterou se chytí plukovník Milan a zničí sebe i svou kliku. Na letištních schodech se objevuje muž, který má rozčepýřené blond vlasy, jednu botu černou a druhou hnědou a pod paží pouzdro s houslemi. Ani jedna strana netuší, že nevinně a dobrosrdečně vyhlížející člověk, jehož jediným hříchem je to, že spí s ženou svého přítele, bude pro ně větším nebezpečím než James Bond.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski