Film
Podnikavá dívka

Film Podnikavá dívka
  Trailer  k filmu Podnikavá dívka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Podnikavá dívka

Americká komedie o tom, jak chudá sekretářka ke štěstí přišla, není jen o tom, že život je boj, ale také o tom, že ne trpělivost, ale vytrvalost růže přináší, a že to jde když se opravdu chce.
Tess McGillová, dívka z newyorského předměstí, pracuje u jedné z velkých firem jako řadová sekretářka. Na rozdíl od svých kolegyň je však ambiciózní a touží po vyšším postavení na společenském žebříčku. Přestože všechny pokusy zatím selhaly, nevzdává se a když si její šéfka, elegantní Katherine, zlomí nohu na dovolené v Alpách, pochopí Tess, že to je ta pravá příležitost, a náležitě jí využije. Převezme obchod, ukáže se jako schopná manažerka a pustí s Katherine do boje nejen o její výnosné místečko, ale také o Jacka Trainera, elegantního a hlavně vysoce postaveného muže.

Originální název:

Working Girl

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Mike Nichols
Hrají a postavy: Harrison Ford (Jack Trainer), Sigourney Weaverová (Katherine Parkerová), Melanie Griffithová (Tess McGillová), Alec Baldwin (Mick Dugan), Joan Cusacková (Cyn), Philip Bosco (Oren Trask)
Scénář: Kevin Wade
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina