Sledovat film
Tahle země není pro starý
online

Film Tahle země není pro starý
  Trailer k filmu Tahle země není pro starý Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Žádná úniková cesta není bezpečná.
Nudný život Llewelyna Mosse, obyvatele amerického zapadákova, změnil nález výše zmíněných mrtvol, drog a peněz, respektive rozhodnutí využít je k vlastnímu prospěchu. Otevřel tím bránu do pekel, kterou už zřejmě nedokáže znovu zavřít. Po jeho stopě se vydává stárnoucí šerif Bell, který dokáže být velmi vytrvalý. Ještě vytrvalejší ale umí být tajemný zabiják Chigurh, který o bytí a nebytí svých obětí rozhoduje hodem mince. Vyděšený Moss se snaží chránit sebe a svou ženu před následky svého rozhodnutí, ale tím jen čím dál rychleji roztáčí kolotoč násilí v malém městečku, kde místo lišek začal dávat pusu na dobrou noc nelítostný vrah.

Hrají a postavy: Tommy Lee Jones (Bell), Javier Bardem, Josh Brolin (Moss), Woody Harrelson (Wells), Kelly Macdonaldová (Carla Jeanová), James Brolin
Scénář: Ethan Coen, Joel Coen
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 2.11.2022 00:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська