Film Total Recall

Sledovat film
Total Recall
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jeden z nejlepších sci-fi filmů počátku devadesátých let vypráví o dovolené, která se stala bojem na život a na smrt.
Hlavním hrdinou příběhu, který se odehrává v roce 2084 je stavební dělník Douglas Quaid, kterého sužují děsivé noční můry, týkající se Marsu. Rozhodne se proto navštívit neobvyklou cestovní kancelář Total Recall, která nabízí dovolenou formou implantovaných vzpomínek. Quaid si vybere dovolenou na Marsu v podobě tajného agenta. Při implantaci vyjde najevo, že Quaid už jedny implantované vzpomínky má. Vzápětí se ho pokusí zavraždit dva lidé, které považoval za své blízké. Nejprve přítel a vzápětí i jeho manželka Lori. Brzy poté se Quaid dovídá, že byl na Marsu zapleten do odboje proti tyranskému guvernérovi Cohaagenovi a proto se, pronásledován najatými zabijáky, na Mars vrátí, aby našel sám sebe a své vlastní vzpomínky. Okamžitě se ocitá ve víru nebezpečných událostí a stává se rozhodujícím prvkem na misce vah vleklé války mezi rebely a guvernérovou armádou.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Režie: Paul Verhoeven
Hrají a postavy: Arnold Schwarzenegger (Hauser), Rachel Ticotinová (Melina), Sharon Stoneová (Lori), Ronny Cox (Vilos Cohaagen), Michael Ironside (Richter), Marshall Bell (Kuato)
Scénář: Philip K. Dick, Jon Povill, Ronald Shusett, Dan O'Bannon, Gary Goldman
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko