Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Ostrým nožem
  Trailer k pořadu Ostrým nožem   Sledovat 1609 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Teodor Kuhn
Hrají a postavy:
Roman Luknár (Ludovít Benko), Miroslav Krobot (policeman Pavúr), David Hartl (David Benko), Marian Mitas (policista), Filip Kois (studentka), Jana Ožhová (žalobce)
Scénář:
Teodor Kuhn, Jakub Medvecký
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2019
Popis:
Každá generace má svoji oběť.

Příběh otce, kterému zavraždili syna, je inspirovaný případem Daniela Tupého. Davida Benka u Dunaje pobodali neonacisté a pro jeho blízké to zdaleka není jediné utrpení. Očima Davidova otce Ludvíka sledujeme jeho zoufalý boj o spravedlnost proti zkorumpovanému soudnictví, mafií a jednoduše nelibosti státu vyšetřit vraždu navzdory jasným důkazům.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko