Přehrajte si Kuky se vrací online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 124 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Kuky se vrací
  Trailer k pořadu Kuky se vrací   Sledovat Kuky se vrací online
Žánr:
Dobrodružný, loutkový, Pohádka, Rodinný
Režie:
Jan Svěrák
Hrají a postavy:
Ondřej Svěrák (Kuky (hlas)), Petr Čtvrtníček (Pytlík Vidlička (hlas)), Oldřich Kaiser, Kristýna Fuitová-Nováková, Filip Čapka, Pavel Liška (Rohánek (hlas))
Scénář:
Jan Svěrák
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2010
Popis:
Nejoblíbenější hračkou šestiletého Ondry je plyšový Kuky. A právě toho mu maminka vyhodí do popelnice. Z Kukyho se totiž sype dřevitá vlna a to není dobré pro Ondrovo astma. Večer před spaním si Ondra představuje, jak se Kuky chce vrátit domů a co všechno pro to musí podniknout. A tak naivní dětská fantazie opřená o předškolní vědomosti a živená steskem po milované hračce spřádá dojemný a napínavý příběh, kde vystupují podivuhodné bytosti jako kapitán Hergot, zlovolný Anuška, Pytlíci Zapík a Vidlička, Dubák, Plazivec a mnoho dalších.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko