Přehrajte si Bláznivá střela online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Bláznivá střela
  Trailer k pořadu Bláznivá střela   Sledovat Bláznivá střela online
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi, parodie, Romantický
Režie:
David Zucker
Hrají a postavy:
Leslie Nielsen (Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer), Ricardo Montalban (Vincent Ludwig), George Kennedy (Ed Hocken), O.J. Simpson (Nordberg), Susan Beaubianová (paní Nordberg)
Scénář:
Jerry Zucker, Jim Abrahams, David Zucker, Pat Proft
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Jen jeden muž dokáže zabránit atentátu na anglickou královnu!

Někdo nezažije nic dobrodružného, kdyby se rozkrájel. A někomu stačí vyjít na ulici a ocitne se v samém centru těch nejbláznivějších situací, jaké si umíme představit. Poručík losangelské policie Frank Drebin patří k těm druhým. Dlužno ovšem po pravdě říct, že Frank nedostává nic zadarmo, že na celém tom zmatku, který vždy a všude jeho osobu provází, tvrdě a systematicky pracuje. A protože štěstí, jak známo, přeje připraveným, bývá to ostatní už jen logickým vyústěním děje. Jako třeba teď, kdy má do Los Angeles zavítat sama britská královna Alžběta a oddíl, jehož je Frank členem, je pověřen její ochranou...
Hodnocení:
76 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko