Přehrajte si Vítejte v džungli online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Vítejte v džungli
  Trailer k pořadu Vítejte v džungli   Sledovat Vítejte v džungli online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Peter Berg
Hrají a postavy:
Dwayne Johnson (Beck), Seann William Scott (Travis), Rosario Dawsonová (Mariana), Christopher Walken (Hatcher), Ewen Bremner (Declan), Jon Gries (Harvey)
Scénář:
R.J. Stewart, James Vanderbilt
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Vydejte se hledat Helldorado.

V drsné a nelítostné městské džungli jménem Los Angeles žije Beck - muž, který je ochoten použít jakékoliv prostředky k tomu, aby získal věc, pro kterou ho jeho klient poslal. Ať už jde o pozdní platbu nebo vzácný prsten, Beck nedělá rozdíly a dle svého hesla tak ať už to máme za sebou se za pomocí fyzické síly snaží práci co nejdříve dokončit. Beck nikdy nevyhledává potíže a jen velmi nerad je dělá ostatním. Naneštěstí je řešení potíží právě to, kvůli čemu si jej lidé najímají a Becka čeká poslední velký problém, který musí vyřešit, aby mohl svůj dosavadní styl života konečně hodit za hlavu. A stejně jako amazonská džungle, do které je vyslán svůj poslední úkol splnit, je jeho úloha velmi spletitá.
Hodnocení:
68 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko