Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů
  Trailer k pořadu Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů   Sledovat 1483 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Science Fiction
Režie:
Robert Rodriguez
Hrají a postavy:
Antonio Banderas (Gregorio Cortez), Carla Guginová (Ingrid Cortezová), Alexa Vegaová (Carmen Cortezová), Daryl Sabara (Juni Cortez), Steve Buscemi (Romero), Mike Judge (Donnagon)
Scénář:
Robert Rodriguez
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Svět je znovu v ohrožení. Je třeba povolat Cortézovi.

Carmen a Juni zpočátku vůbec netušili, jaká je opravdová profese jejich rodičů a bylo to pro ně pořádné překvapení. A hlavně únik z nudy, vůbec především však báječné dobrodružství, v němž se stali prvotřídními mezinárodními špióny. Jestliže v jedničce zachraňovali špióni-junioři mámu s tátou, nyní se situace otáčí a na řadu se záchrannou misí přichází agenti-rodiče, Gregorio a Ingrid. Osud celého světa tak znovu závisí na schopnostech rodiny Cortézových.
Hodnocení:
52 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko