Přehrajte si Příběhy obyčejného šílenství online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 123 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Příběhy obyčejného šílenství
  Trailer k pořadu Příběhy obyčejného šílenství   Sledovat Příběhy obyčejného šílenství online
Žánr:
Komedie
Režie:
Petr Zelenka
Hrají a postavy:
Ivan Trojan (Petr), Zuzana Šulajová (Jana), Nina Divíšková (Petrova matka), Miroslav Krobot (David Hanek, Petrův otec), Karel Heřmánek (Šéf carga), Jiří Bartoška (Jiří)
Scénář:
Petr Zelenka
Země:
Česká republika, Německo, Slovensko
Rok výroby:
2005
Popis:
Ženský nejsou naši nepřátelé. Jsou to přátelé, ale hrají tvrdou hru!

Petr je mladý muž, který už by měl mít život pevně pod kontrolou. Stále se však, a ne vždy vlastní vinou, ocitá ve víru absurdních situací, které vytrvale hatí jeho milostný život i původně slibnou kariéru leteckého dispečera. Z navigační věže spadnul až za volant vysokozdvižného vozíku v letištním překladišti a vztah s milovanou Janou nahradila ponižující pozice voyera za úplatu šmírujícího sousedy, kteří na "to" potřebují diváky. Ani Petrovi rodiče nejsou úplně standardní. Matka je posedlá dobročinností a balíky s obnošeným šatstvem bombarduje oběti války i živelných katastrof na celém světě. Otec, který kdysi zvučným hlasem namlouval komentáře k socialistickým týdeníkům, se s dojemnou bezradností potácí v nových svobodných časech. Jeden náhodný telefonát a trocha černé magie nezadržitelně rozjíždějí kolotoč komických situací plných absurdity každodenního "obyčejného šílenství".
Hodnocení:
75 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko