Film Repo Men

Sledovat film
Repo Men
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Berte je jako poslední varování.
Remy je jedním z nejlepších repo manů v Unii. Jedoho dne se mu však stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Vedlejším efektem jeho zranění je, že už ho nebaví dělat svou práci. Když nemůže platit, vyšle Unie svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se lovec stane lovnou zvěří. Remy se přidá k Beth, která Unii také dluží a jež ho naučí, jak zmizet ze systému.

Žánr: Akční, Krimi, Science Fiction, Thriller
Režie: Miguel Sapochnik
Hrají a postavy: Jude Law (Remy), Forest Whitaker (Jake), Alice Bragaová (Beth), Liev Schreiber (Frank), Carice van Houtenová (Carol), Chandler Canterbury (Peter)
Scénář: Eric Garcia, Garrett Lerner
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko