Film Podvod

Sledovat film
Podvod
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Když se jeden ovdovělý reportér dá dohromady s federální agentkou, aby odhalil tajemství dvojího života jejího zesnulého manžela Milese, právě se z vězení dostane jeden podvodník velkého formátu. Miles mu ukradl peníze, a on je teď začíná hledat. Náš vyšetřující tým, reportér a agentka FBI, se do toho zapletou a stanou se cílem neznámých útočníků, zatímco se v nich probouzí milostný cit. Jak se děj rozvíjí, ukazuje se, že v tomto napínavém příběhu plném klamu, strachu a lží nic není, jak se zdá.

Žánr: Akční
Režie: Brian Trenchard-Smith
Hrají a postavy: Evert McQueen (Inspector Hendricks), Cuba Gooding Jr., Ty Hungerford (lukostřelec), Emmanuelle Vaugierová, Jeff Gannon (D.A. Cochran), Kelly Atkinson (Brigid Archer)
Scénář: Peter Sullivan, Kraig Wenman, Jeffrey Schenck
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 42 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko