Sledovat film Sexy 40 online

Přehrajte si film Sexy 40 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický, romantická komedie Sexy 40 na !
  Trailer k filmu Sexy 40   Sledovat Sexy 40 online
Žánr:
komedie, romantický, romantická komedie
Režie:
Bart Freundlich
Hrají a postavy:
Catherine Zeta-Jonesová (Sandy), Justin Bartha (Aram Finklestein), Andrew Cherry (Frank Jr. - age 7), Kelly Gould (Sadie), Lynn Whitfieldová (Laura), Kate Jennings Grantová (Daphne)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Co se stane, když si žena v nejlepším věku najde o hodně let mladšího milence...

Sandy je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikálnímu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram, který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski