Sledovat film Sexy 40 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Sexy 40
  Trailer k filmu Sexy 40   Sledovat 1650 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický, Romantická komedie
Režie:
Bart Freundlich
Hrají a postavy:
Catherine Zeta-Jonesová (Sandy), Justin Bartha (Aram Finklestein), Andrew Cherry (Frank Jr. - age 7), Kelly Gould (Sadie), Lynn Whitfieldová (Laura), Kate Jennings Grantová (Daphne)
Scénář:
Bart Freundlich
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Co se stane, když si žena v nejlepším věku najde o hodně let mladšího milence...

Sandy je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikálnímu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram, který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko