Sledovat film Modrý závoj online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Modrý závoj
  Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
J.A. Holman
Hrají a postavy:
Vlasta Matulová (Marta Hronová / Helena Hronová), Karel Höger (Robert Holan), Vladimír Leraus (MUDr. Pavel Prusa), Václav Vydra (profesor Gallas), Marie Burešová (herecča Marie Divická), Saša Rašilov (Králíček)
Scénář:
J.A. Holman, Josef Mach, Václav Rezáč
Země:
Československo
Rok výroby:
1943
Popis:
Milostný příběh slepé dívky, do které se zamiluje nadějný herec.

Zamilovat se do pouhého hlasu může být velice klamné.
Při jedné společenské příležitosti se na terase luxusního podniku setkává slavný herec Robert Holan s violoncellistkou Martou Hornovou, sólistkou rozhlasového orchestru. Ženami obletovaný krasavec netuší, že dívka, která vzbudila jeho zájem, je nevidomá. Martu okouzlí Robertův hlas i galantnost a zamiluje se do něj. Brzy však dojde k osudové záměně, neboť Marta pochází z dvojčat a sestra Helena se jí k nerozeznání podobá. Nedorozumění se stále více prohlubuje a zasahuje do životů všech zúčastněných...
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko