Sledovat film Modrý závoj online

Přehrajte si film Modrý závoj online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Modrý závoj na !
  Sledovat Modrý závoj online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
J.A. Holman
Hrají a postavy:
Vlasta Matulová (Marta Hronová / Helena Hronová), Karel Höger (Robert Holan), Vladimír Leraus (MUDr. Pavel Prusa), Václav Vydra (profesor Gallas), Marie Burešová (herecča Marie Divická), Saša Rašilov (Králíček)
Země:
Československo
Rok výroby:
1943
Popis:
Milostný příběh slepé dívky, do které se zamiluje nadějný herec.

Zamilovat se do pouhého hlasu může být velice klamné.
Při jedné společenské příležitosti se na terase luxusního podniku setkává slavný herec Robert Holan s violoncellistkou Martou Hornovou, sólistkou rozhlasového orchestru. Ženami obletovaný krasavec netuší, že dívka, která vzbudila jeho zájem, je nevidomá. Martu okouzlí Robertův hlas i galantnost a zamiluje se do něj. Brzy však dojde k osudové záměně, neboť Marta pochází z dvojčat a sestra Helena se jí k nerozeznání podobá. Nedorozumění se stále více prohlubuje a zasahuje do životů všech zúčastněných...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.