Sledovat film Spider-Man 2 online

Přehrajte si film Spider-Man 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1167 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Spider-Man 2
  Trailer k filmu Spider-Man 2   Sledovat Spider-Man 2 online
Žánr:
Akční, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
Sam Raimi
Hrají a postavy:
Tobey Maguire (Spider-Man/Peter Parker), Kirsten Dunstová (Mary Jane Watsonová), James Franco (Harry Osborn), Alfred Molina (Doc Ock/Dr. Otto Octavius), Rosemary Harrisová (May Parkerová), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Americká akční adaptace slavného comicsu, ve které se maskovaný hrdina vrací, aby se znovu téměř proti své vůli pustil do boje se zločinem.

Od chvíle, kdy se Peter Parker rozhodl opustit svou dlouholetou lásku Mary Jane Watsonovou, aby se mohl v kostýmu Spider-Mana i nadále zodpovědně věnovat svému povolání superhrdiny, uplynuly dva roky. Jeho touha po milované M.J. se ale postupem času stala ještě silnější a proto si nyní pohrává s myšlenkou, že by se tajného života superhrdiny na důkaz své lásky vzdal. M.J. se však mezitím rozhodla jít dál - vydala se na dráhu filmové herečky a v jejím životě figuruje nový muž...
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski