Sledovat film Dokažte mi vinu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dokažte mi vinu
  Trailer k filmu Dokažte mi vinu   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi
Režie:
Sidney Lumet
Hrají a postavy:
Vin Diesel (Giacomo Jackie Dee DiNorscio), Alex Rocco (Nick Calabrese), Frank Pietrangolare (Carlo Mascarpone), Richard DeDomenico (Tom Napoli), Jerry Grayson (Jimmy Katz), Tony Ray Rossi (Joe Bellini)
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Podle skutečné události. Nejdelší mafiánský soudní spor v historii USA!

Drama natočené na základě skutečného příběhu o nejdelším mafiánském procesu v americké historii. Jack DiNorscio, obviněný z drogového překupnictví, obrátí soud vzhůru nohama, když se rozhodne obhajovat sám sebe. Zdánlivě jasný případ, tak skončí jedním z nejvíc šokujících verdiktů v soudní historii.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski