Sledovat film Rocky online

Přehrajte si film Rocky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Rocky online
Žánr:
akční, drama, psychologický, romantický
Režie:
John G. Avildsen
Hrají:
Sylvester Stallone (Rocky Balboa), Talia Shireová (Adrian Pennino), Burt Young (Paulie Pennino), Carl Weathers (Apollo Creed), Burgess Meredith (Mickey Goldmill), Thayer David (George Jergens)
Země:
USA
Rok výroby:
1976
Popis:
Sylvester Stallone ve své nejslavnější roli!

Rocky Balboa je boxer, který se snaží prorazit a udělat velkou kariéru. Za ubohý plat pracuje ve Philadelphii v továrně na maso a přivydělává si jako vymahač dluhů. Když se mistr těžké váhy Apollo Creed chystá do Philadelphie, jeho manažeři chtějí zorganizovat exhibiční zápas mezi Creedem a nějakým neznámým boxerem pod lákavým sloganem, že pan "nikdo" má šanci stát se "někým". Předpokládá se, že Creed zápas s přehledem vyhraje, ale Rocky o tom očividně neví a považuje zápas za svoji jedinou šanci na úspěch.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
TVP2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.