Sledovat film Hrdina má strach online

Přehrajte si film Hrdina má strach online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Hrdina má strach na CS Film!
  Sledovat Hrdina má strach online
Žánr:
komedie
Režie:
František Filip
Hrají a postavy:
Ladislav Pešek (Hofmánek), Rudolf Deyl (Pepčin bratr, zedník Béda), Ilja Prachař (poslanec), Jaroslav Moučka (Velda), Milan Mach (sekretářka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1966
Popis:
Úředník překoná strach a odváží se vyslovit před nejvyššími nadřízenými svůj kritický postoj. K vlastnímu překvapení byl jmenován na vedoucí pracovní místo.

Vcelku krotká moralita zdůrazňuje osobní statečnost. Když ustrašený úředníček na kterémsi "vysokém úřadu" nedopatřením projeví rozhodný názor, není potrestán, ale naopak povýší. Televizní režisér František Filip zužitkoval satiricky zacílenou divadelní předlohu Jaroslava Dietla, avšak počínal si přece jen opatrnicky. Rudolf Hrušínský v hlavní úloze pronáší působivé vnitřní monology, v nichž komentuje své počínání, zevrubně zkoumá pohnutky u sebe i svého okolí.
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski