Film Rocky II

Sledovat film
Rocky II
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sylvester Stallone opět v ringu! Dokáže obhájit svůj titul před zastrašováním a drtivou silou protivníka?
Rocky je po posledním zápase značně otřesen, především fyzicky, a lékaři v nemocnici se obávají zejména o jeho oko. Nakonec sezdá, že bude v pořádku a nemocnici opouští.Krátce nato si bere Adrian za ženu. Je velmi šťastný, kupuje auto,dům - jenže brzy zjistí, že peníze za zápas mu dlouho nevystačí. Nemůže sehnat práci, která by ho živila - začíná pociťovat své nedostatečné vzdělání. Nakonec vezme práci na jatkách,kde pracuje jeho švagr a Adrien,přestože je těhotná nastoupí do obchodu s potřebami pro zvířata. Apollo Creed by ale rád zápas, z něhož vyšel jako neočekávaný vítěz Rocky, zopakoval, a vyzývá Rockyho k odvetě. Ten však nyní nedodržuje životosprávu a netrénuje tak, aby mohl v zápase obstát. Musí se tedy znovu usilovně připravovat. Apak dostane zlou zprávu - Adrien je v nemocnici - zřejmě z přílišné námahy předčasně porodila a její život visí na vlásku...

Žánr: Akční, Drama
Režie: Sylvester Stallone
Hrají a postavy: Sylvester Stallone (Rocky Balboa), Talia Shireová (Adrian), Burt Young (Paulie), Carl Weathers (Apollo Creed), Burgess Meredith (Mickey Goldmill), Tony Burton (vévoda)
Scénář: Sylvester Stallone
Země: USA
Rok výroby: 1979
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko