Film Rocky V

Sledovat film
Rocky V
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zatím poslední pokračování osudů outsidera z předměstí, který se s neuvěřitelnou pílí a houževnatostí vypracoval na špici boxerského Olympu.
Rocky Balboa zápasí v Moskvě. Zpočátku má jeho soupeř navrch, nakonec ale Rocky sebere všechny své síly a zvítězí. Je ale zcela vyčerpán a stane se mu podivná věc: po zápase nemůže ovládnout silný třes rukou. Adrian na něho naléhá, aby navštívil lékaře. Tam se Rocky dozví, že vzhledem k velkému počtu ran, které utržil za dobu své kariéry, má nebezpečně poškozený mozek. Adrian trvá na tom, aby Rocky s boxerskou kariérou okamžitě skončil. Právě v té době však Rockyho účetní pomocí falešné plné moci jeho jménem zpronevěří milion dolarů a Rocky musí prodat téměř veškerý svůj majetek. S Adrian a synem Rockym se vrací do míst, kde poprvé zvítězil v boxu. Kvůli penězům chce Rocky opět začít boxovat, nakonec vyslyší prosby nadějného mladého boxera Tommyho a stává se jeho manažerem...

Žánr: Drama, Akční
Režie: John G. Avildsen
Hrají a postavy: Sylvester Stallone (Rocky Balboa), Talia Shireová (Adrian), Burt Young (Paulie), Sage Stallone (Rocky Balboa Jr.), Burgess Meredith (Mickey Goldmill), Tommy Morrison (Tommy 'Machine' Gunn)
Scénář: Sylvester Stallone
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 54 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko