Sledovat film
Spider-Man
online

Film Spider-Man
  Trailer k filmu Spider-Man Trailer
Přehrajte si film Spider-Man online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 413 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Kdo jsem? Opravdu to chcete vědět? Jsem Spider-Man!
Dlouho připravovaná filmová adaptace s populární komiksovou postavou, bude další z filmů, založených na dokonalých animačních a trikových technikách. Hrdinou příběhu je plachý středoškolský student Peter Parker, který je v laboratoři pokousán geneticky zmutovaným pavoukem, což mu poskytne nadpřirozené schopnosti. Peter se učí zvládat svou sílu a s tím přicházejí další možnosti jejího využití. Krutá příhoda, která postihne Peterova strýčka Bena, jej přinutí změnit vnímání své síly, a tak se zrodí superhrdina Spiderman. Jeho schopnosti jsou brzy podrobeny výzvě, když vědec Norman Osborn po pokusech sám na sobě vytvoří své alter-ego. Bohatý podnikatel Osborn se proměňuje ve Spidermanova protivníka, zeleného skřeta Green Goblina, který létá a rozsévá bomby.
Kořeny pokusů zfilmovat Spidermana sahají až do 70. let. O této možnosti dlouho uvažoval i režisér James Cameron, jeden čas se uvažovalo také o obsazení Arnolda Schwarzeneggera do role další záporné postavy doktora Octopuse, která však byla z aktuální filmové verze vyloučena. Roli Spidermana / Parkera nakonec získal Tobey Maguire, dvojroli Green Goblina a Osborna hraje Willem Dafoe.

Režie: Sam Raimi
Hrají a postavy: Tobey Maguire (Spider-Man/Peter Parker), Willem Dafoe (Green Goblin), Kirsten Dunstová (Mary Jane Watsonová), James Franco (Harry Osborn), Cliff Robertson (Strýc Ben Parker), Rosemary Harrisová (Teta May)
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська