Sledovat film Orlové práva online

Přehrajte si film Orlové práva online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Orlové práva online
Žánr:
komedie, krimi, romantický
Režie:
Ivan Reitman
Hrají:
Robert Redford (Tom Logan), Debra Wingerová (Laura Kellyová), Daryl Hannahová (Chelsea Deardonová), Brian Dennehy (Cavanaugh), Terence Stamp (Victor Taft), Steven Hill (Bower)
Země:
USA
Rok výroby:
1986
Popis:
Kriminální komedie o ukradeném obraze, sličné zlodějce a svérázné obhájkyni, která vtrhne do života usedlého zástupce prokurátora.

Výtvarnice Chelsea Deardonová je dcerou velmi známého malíře, jenž přišel o život při požáru. S ním shořely i jeho obrazy v hodnotě několika milionů. Uměním posedlá dcera tvrdí, že její otec byl zavražděn a obrazy byly ukradeny. Do případu je zatažen úspěšný newyorský soudce, jenž je kolegou Laury Kellyové. Ta je Chelseainou zastánkyní a když je malířova dcera posléze chycena při krádeži jednoho otcova obrazu, ujímá se její obhajoby.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.