Sledovat film Jako jed online

Přehrajte si film Jako jed online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Jako jed na CS Film!
  Trailer k filmu Jako jed   Sledovat Jako jed online
Žánr:
komedie
Režie:
Vít Olmer
Hrají a postavy:
Zdeněk Svěrák (Pavel Hnyk), Ivona Krajčovičová (Julka Tomcányová), Libuše Švormová (Alice), Václav Švorc (Zounek), Laďka Kozderková (Vlasta), František Řehák (Hula)
Země:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Stárnoucí čtyřicátník se zamiluje do půvabné mladé kolegyně. Láska mu ale přinese spoustu malérů...

Inženýr Pavel Hnyk je v práci úspěšný, v soukromí však příliš spokojený není. Blíží se mu totiž padesátka a on se nemůže zbavit pocitu, že mu život jaksi proklouzává pod rukama. Nejúčinnější medicínou na takové strasti bývají milostné avantýry, a Pavel si jich také bohatě dopřává. Jeho manželka Alice je povoláním advokátka, ví tedy o takových případech svoje, a protože je to moudrá žena, mlčky je přechází. Jednoho dne se ale na Pavlově pracovišti objeví nová kolegyně - půvabná Slovenka Julie. Přátelský vztah se brzy změní na milostný poměr, a ten postupem času přerůstá v bezhlavou, ničivou vášeň, která nedbá na nic a na nikoho...
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski