Sledovat film Carrie online

Přehrajte si film Carrie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor Carrie na !
  Trailer k filmu Carrie   Sledovat Carrie online
Žánr:
drama, horor
Režie:
Kimberly Peirceová
Hrají a postavy:
Julianne Mooreová (Margaret Whiteová), Chloe Moretzová (Carrie Whiteová), Gabriella Wilde (Sue Snellová), Portia Doubledayová (Chris Hargensen), Zoë Belkin (Tina), Samantha Weinstein (Heather)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Její jméno si zapamatujete.

Carrie White je plachá dospívající dívka, která je díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá hotové peklo - její oblíbenější spolužáci a hlavně spolužačky ji neustále šikanují a krutě si ji dobírají. Ale Carrie má tajemství: jednoho dne zjistí, že byla obdařena vzácnou, a zároveň děsivou mocí telekineze. Toto nadání se umocňuje a vymyká kontrole při přílišném nervovém nebo emocionálním vypětí. Postupem času začne své síly využívat proti lidem ve svém okolí, kteří ji ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy je Carrie pozvána na maturitní ples, kde se stane obětí velmi krutého žertíku svých zákeřných spolužáků. Carrie se její skryté schopnosti naprosto vymknou kontrole a všichni, kdo ji znemožnili, dostanou lekci: Pokud si budou hrát s ohněm, spálí se. Změní se studentský večírek v krvavá jatka, nebo vše dopadne úplně jinak?
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.