Sledovat film
Tři chlapi na cestách
online

Film Tři chlapi na cestách
  Trailer k filmu Tři chlapi na cestách Trailer
Přehrajte si film Tři chlapi na cestách HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Česká komedie, která je filmovou exkurzí do zemědělských závodů a zlaté éry socialismu.
Účastníky exkurze do západočeských zemědělských závodů, plzeňského pivovaru a Karlových Varů jsou obyvatelé vesnice Ouplavice, mezi nimiž jsou i dva ze tří členů rodiny Potůčkových, děda a otec Potůčkovi. Vyjíždí se časně ráno a družstevníci se těší. Zažijí spoustu veselých příhod, několik trapasů a nedorozumění, vyřeší několik sporů a otec Potůček, který právě prožívá osobní krizi a hodlá odstoupit z funkce předsedy družstva, si vše srovná v hlavě a rozhodne se ve funkci zůstat, čímž rozhodně nepotěší energickou Elišku Kacířovou, která už si na funkci dělal chutě.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Kateřina Frýbová (Průvodkyně), Ladislav Trojan (Venda Potůček), Josef Hlinomaz (recepční Petra), Jiří Krampol (Řidič), Jan Libíček (Pan Kacíř), Vlastimil Brodský (Pan Nedoma)
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 14.10.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська