Sledovat film Tři chlapi na cestách online

Přehrajte si film Tři chlapi na cestách online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Tři chlapi na cestách na CS Film!
  Trailer k filmu Tři chlapi na cestách   Sledovat Tři chlapi na cestách online
Žánr:
komedie
Režie:
Oldřich Lipský
Hrají a postavy:
Kateřina Frýbová (Průvodkyně), Ladislav Trojan (Venda Potůček), Josef Hlinomaz (recepční Petra), Jiří Krampol (Řidič), Jan Libíček (Pan Kacíř), Vlastimil Brodský (Pan Nedoma)
Země:
Československo
Rok výroby:
1973
Popis:
Česká komedie, která je filmovou exkurzí do zemědělských závodů a zlaté éry socialismu.

Účastníky exkurze do západočeských zemědělských závodů, plzeňského pivovaru a Karlových Varů jsou obyvatelé vesnice Ouplavice, mezi nimiž jsou i dva ze tří členů rodiny Potůčkových, děda a otec Potůčkovi. Vyjíždí se časně ráno a družstevníci se těší. Zažijí spoustu veselých příhod, několik trapasů a nedorozumění, vyřeší několik sporů a otec Potůček, který právě prožívá osobní krizi a hodlá odstoupit z funkce předsedy družstva, si vše srovná v hlavě a rozhodne se ve funkci zůstat, čímž rozhodně nepotěší energickou Elišku Kacířovou, která už si na funkci dělal chutě.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski