Sledovat film Dlouhý polibek na dobrou noc online

Přehrajte si film Dlouhý polibek na dobrou noc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1167 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dlouhý polibek na dobrou noc
  Trailer k filmu Dlouhý polibek na dobrou noc   Sledovat Dlouhý polibek na dobrou noc online
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Renny Harlin
Hrají a postavy:
Geena Davisová (Samantha Caineová), Samuel L. Jackson (Mitch Henessey), Yvonne Zimaová (Caitlin Caineová), Craig Bierko (Timothy), Tom Amandes (Hal), Brian Cox (Nathan)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Ztracená minulost může být někdy smrtelně nebezpečná, zejména když jde o tajnou agentku, jejíž existence ohrožuje mocné.

Režisérova manželka hraje učitelku, která trpí ztrátou paměti. Záhadná minulost však začne narušovat její klidný život, proto se rozhodne znovuobjevit vlastní zapomenutou identitu. S pomocí soukromého detektiva se noří pořád hlouběji do minulosti zahalené rouškou tajemství. Během intenzivního pátrání zjistí, že ve skutečnosti se jmenuje úplně jinak, dokonce je tajnou agentkou, zapletenou do komplotu, namířeného proti nejvyšším vládním kruhům.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski