Sledovat film Kulový blesk online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kulový blesk
  Trailer k filmu Kulový blesk   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Zdeněk Podskalský, Ladislav Smoljak
Hrají a postavy:
Josef Abrhám (Knotek), Karel Bělohradský (Klabouch), Daniel Beran, Zora Božinová (Drahotová), Petr Brukner (Pivoňka), Rudolf II. Hrušínský (Dr. Radosta)
Scénář:
Zdeněk Podskalský, Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák
Země:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Komedie o dvanáctinásobné směně bytů, kterou její organizátor, advokát Radosta, právem nazval Akce kulový blesk.

Připravit, zorganizovat a provést výměnu dvanácti bytů je dílo hodné mistra. Tím ovšem dr. Radosta, jehož excelentně ztvárnil Rudolf Hrušínský, také je. Náhlé těžkosti a komplikace řeší s grácií za pochodu a pro jistotu, aby se v den D všechno povedlo, provede "malou" generální zkoušku, která odhalí mnohé. Objeví se rovněž drobné problémy, způsobené např. svatbou objednanou na nevhodný termín nebo váháním některých účastníků akce. Zmatek, jenž málem zhatí celou operaci, vyvolá "noční cvičení", vyhlášené opilým psychologem Knotkem...
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko