Sledovat film Kulový blesk online

Přehrajte si film Kulový blesk HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Kulový blesk na Nova!
  Trailer k filmu Kulový blesk   Sledovat Kulový blesk online
Žánr:
komedie
Režie:
Zdeněk Podskalský, Ladislav Smoljak
Hrají a postavy:
Josef Abrhám (Knotek), Karel Bělohradský (Klabouch), Daniel Beran, Zora Božinová (Drahotová), Petr Brukner (Pivoňka), Rudolf II. Hrušínský (Dr. Radosta)
Země:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Komedie o dvanáctinásobné směně bytů, kterou její organizátor, advokát Radosta, právem nazval Akce kulový blesk.

Připravit, zorganizovat a provést výměnu dvanácti bytů je dílo hodné mistra. Tím ovšem dr. Radosta, jehož excelentně ztvárnil Rudolf Hrušínský, také je. Náhlé těžkosti a komplikace řeší s grácií za pochodu a pro jistotu, aby se v den D všechno povedlo, provede "malou" generální zkoušku, která odhalí mnohé. Objeví se rovněž drobné problémy, způsobené např. svatbou objednanou na nevhodný termín nebo váháním některých účastníků akce. Zmatek, jenž málem zhatí celou operaci, vyvolá "noční cvičení", vyhlášené opilým psychologem Knotkem...
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski