Sledovat film Street Kings online

Přehrajte si film Street Kings online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Street Kings na PRO7!
  Trailer k filmu Street Kings   Sledovat Street Kings online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
David Ayer
Hrají a postavy:
Keanu Reeves (Diskant), Forest Whitaker, Hugh Laurie (Tom Ludlow), Chris Evans, Cedric the Entertainer (Scribble), Jay Mohr
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Jejich město. Jejich pravidla. Žádní vězni.

Skvělé herecké výkony Keanu Reevese, držitele Ceny akademie Foresta Whitakera a dalších hvězd jsou hlavní předností tohoto akcí nabitého kriminálního thrilleru, ve kterém se dlouholetý policajt ocitá ve smrtelné síti konspirace a zrady. Reeves představuje Toma Ludlowa, neústupného detektiva se schopností tvrdě vymáhat spravedlnost. Pak se ale objevují důkazy, které Ludlowa usvědčují z vraždy kolegy. Spouští se tím řetězec násilí a Ludlow si uvědomuje, že jeho vlastní život je v nebezpečí, a že nemůže důvěřovat vůbec nikomu.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski