Sledovat film Poslední mohykán online

Přehrajte si film Poslední mohykán online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Poslední mohykán online
Žánr:
komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají:
Sona Cervenáová (Helena), Eman Fiala (Antonín), Dagmar Frýbortová (Zdenka), František Hanus (ing. Bečvář), Jindra Hermanová (cestující vlakem), Jaroslav Mareš (Jaroslav)
Země:
Československo
Rok výroby:
1947
Popis:
Jaroslav Marvan ve skvělé dvojroli.

Majitel starožitnictví pan Bořivoj Kohout vede svou domácnost čítající manželku, dvě dospívající dcery, syna v pubertě a věrného sluhu Antonína, pevnou rukou diktátora. Není proto divu, že když chce nápadník jedné z jeho dcer vídat veřejně svou vyvolenou, musí se uchýlit k malé lsti. Požádá pana Kohouta, aby jej mohl popsat ve své knize o posledních mohykánech pravého mužství. Tím získá volný přístup ke studiu rodiny a začnou se dít věci, se kterými nikdo nepočítal...
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.