Film Poslední mohykán

Sledovat film
Poslední mohykán
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jaroslav Marvan ve skvělé dvojroli.
Majitel starožitnictví pan Bořivoj Kohout vede svou domácnost čítající manželku, dvě dospívající dcery, syna v pubertě a věrného sluhu Antonína, pevnou rukou diktátora. Není proto divu, že když chce nápadník jedné z jeho dcer vídat veřejně svou vyvolenou, musí se uchýlit k malé lsti. Požádá pana Kohouta, aby jej mohl popsat ve své knize o posledních mohykánech pravého mužství. Tím získá volný přístup ke studiu rodiny a začnou se dít věci, se kterými nikdo nepočítal...

Žánr: Komedie
Režie: Vladimír Slavínský
Hrají a postavy: Sona Cervenáová (Helena), Eman Fiala (Antonín), Dagmar Frýbortová (Zdenka), František Hanus (ing. Becvár), Jindra Hermanová (Train Passenger), Jaroslav Mareš (Jaroslav)
Scénář: Josef Hlaváč, Jaroslav Mottl, F.X. Svoboda
Země: Československo
Rok výroby: 1947
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko