Sledovat film Poslední mohykán online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Poslední mohykán
  Trailer k filmu Poslední mohykán   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Sona Cervenáová (Helena), Eman Fiala (Antonín), Dagmar Frýbortová (Zdenka), František Hanus (ing. Bečvář), Jindra Hermanová (cestující vlakem), Jaroslav Mareš (Jaroslav)
Scénář:
Josef Hlaváč, Jaroslav Mottl, F.X. Svoboda
Země:
Československo
Rok výroby:
1947
Popis:
Jaroslav Marvan ve skvělé dvojroli.

Majitel starožitnictví pan Bořivoj Kohout vede svou domácnost čítající manželku, dvě dospívající dcery, syna v pubertě a věrného sluhu Antonína, pevnou rukou diktátora. Není proto divu, že když chce nápadník jedné z jeho dcer vídat veřejně svou vyvolenou, musí se uchýlit k malé lsti. Požádá pana Kohouta, aby jej mohl popsat ve své knize o posledních mohykánech pravého mužství. Tím získá volný přístup ke studiu rodiny a začnou se dít věci, se kterými nikdo nepočítal...
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko