Sledovat film Anděl na horách online

Přehrajte si film Anděl na horách online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Anděl na horách na CS Film!
  Trailer k filmu Anděl na horách   Sledovat Anděl na horách online
Žánr:
komedie
Režie:
Bořivoj Zeman
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Gustav Andel - ticket inspector), Milada Zelenská (Eliska Andelová - wife), Jaroslav Mareš (Mirek Andel - son), Josef Kemr (Bohous Vyhlídka), Stella Zázvorková (Mánicka Vyhlídková), Milena Dvorská (Vera Matousková)
Země:
Československo
Rok výroby:
1955
Popis:
Nerudný revizor J. Marvan musí na zimní dovolené zvládnout své rodičovské povinnosti i nástrahy velehor.

Revizor pražských elektrických drah Gustav Anděl si už vyzkoušel, že na odborářské rekreaci se to dá celkem vydržet, a tak se ani příliš nebránil, když znovu dostal poukaz. Tentokrát se vypravil do zasněžených Vysokých Tater, dovolená ale neprobíhá nijak idylicky. Setkal se tam totiž s Věrou, která je podle všeho snoubenkou jeho syna, a dívčino chování ho značně pohoršuje. Pan Anděl je zkrátka morous v letech, pro neformální zvyklosti nové doby nemá příliš mnoho pochopení. Mladá generace se však jen tak lehce nedá.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski