Sledovat film Anděl na horách online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Anděl na horách
  Trailer k filmu Anděl na horách   Sledovat 1327 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Bořivoj Zeman
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Gustav Andel - ticket inspector), Milada Zelenská (Eliska Andelová - wife), Jaroslav Mareš (Mirek Andel - son), Josef Kemr (Bohous Vyhlídka), Stella Zázvorková (Mánicka Vyhlídková), Milena Dvorská (Vera Matousková)
Země:
Československo
Rok výroby:
1955
Popis:
Nerudný revizor J. Marvan musí na zimní dovolené zvládnout své rodičovské povinnosti i nástrahy velehor.

Revizor pražských elektrických drah Gustav Anděl si už vyzkoušel, že na odborářské rekreaci se to dá celkem vydržet, a tak se ani příliš nebránil, když znovu dostal poukaz. Tentokrát se vypravil do zasněžených Vysokých Tater, dovolená ale neprobíhá nijak idylicky. Setkal se tam totiž s Věrou, která je podle všeho snoubenkou jeho syna, a dívčino chování ho značně pohoršuje. Pan Anděl je zkrátka morous v letech, pro neformální zvyklosti nové doby nemá příliš mnoho pochopení. Mladá generace se však jen tak lehce nedá.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski