Přehrajte si Pohádky na dobrou noc online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 124 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Pohádky na dobrou noc
  Trailer k pořadu Pohádky na dobrou noc   Sledovat Pohádky na dobrou noc online
Žánr:
Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Režie:
Adam Shankman
Hrají a postavy:
Adam Sandler (Skeeter Bronson), Keri Russellová (Jill), Guy Pearce (Kendall), Russell Brand (Mickey), Richard Griffiths (Barry Nottingham), Teresa Palmerová (Violet Nottinghamová)
Scénář:
Tim Herlihy, Matt Lopez
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Večer před spaním nevinný příběh, druhý den úžasné dobrodružství.

Komik Adam Sandler v roli obyčejného hotelového údržbáře vypráví dětem své sestry fantastické příběhy na dobrou noc, které samy děti ještě doplňují a vylepšují. Divoký západ, starověký Řím, dobývání vesmíru nebo středověku - fantazii se meze nekladou. Příběhy však začnou ožívat ve skutečném světě a Adam Sandler poznává na vlastní kůži, že dětská fantazie umí být sice vynalézavá ale také pěkně poťouchlá a plná naschválů. Jeho život se začne ubírat šíleným směrem.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko