Sledovat film
E. A. Poe: Podivný experiment
online

Film E. A. Poe: Podivný experiment
  Trailer k filmu E. A. Poe: Podivný experiment Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Odhalením pravdy začíná to pravé šílenství.
Hrdinou filmu E. A. Poe: Podivný experiment je mladý, čerstvě vystudovaný lékař Edward, který na konci 19. století přichází na praxi do psychiatrického ústavu pro choromyslné ležícího v mlze v odlehlém koutě hor. Zde ho přivítá šéf lékařského týmu, jeho asistent i záhadná kráska Eliza, trpící panickou hrůzou z jakéhokoliv tělesného dotyku. Edward je zasvěcován do zdejších léčebných metod a je v šoku.

Žánr: Thriller
Režie: Brad Anderson
Hrají a postavy: Kate Beckinsaleová (Eliza Graves), Jim Sturgess (Edward Newgate), David Thewlis (Mickey Finn), Brendan Gleeson (Alienist), Ben Kingsley (Silas Lamb), Michael Caine (Dr. Salt)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 5.6.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko