Film
E.A. Poe: Podivný experiment

Film E.A. Poe: Podivný experiment
  Trailer  k filmu E.A. Poe: Podivný experiment
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: E.A. Poe: Podivný experiment

Odhalením pravdy začíná to pravé šílenství.
Hrdinou filmu E. A. Poe: Podivný experiment je mladý, čerstvě vystudovaný lékař Edward, který na konci 19. století přichází na praxi do psychiatrického ústavu pro choromyslné ležícího v mlze v odlehlém koutě hor. Zde ho přivítá šéf lékařského týmu, jeho asistent i záhadná kráska Eliza, trpící panickou hrůzou z jakéhokoliv tělesného dotyku. Edward je zasvěcován do zdejších léčebných metod a je v šoku.

Originální název:

Stonehearst Asylum

Žánr: Thriller
Režie: Brad Anderson
Hrají a postavy: Kate Beckinsaleová (Eliza Graves), Jim Sturgess (Edward Newgate), David Thewlis (Mickey Finn), Brendan Gleeson (Alienist), Ben Kingsley (Silas Lamb), Michael Caine (Dr. Salt)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Filmbox

Recenze filmu E.A. Poe: Podivný experiment:

Spočiatku vďaka zasadeniu do konca 19 storočia, výprave, no najmä výberu prostredia tajomne pôsobiacej psychiatrie neuveriteľne pútavý snímok, ktorý bohužiaľ odstupom času upadne do levelu akejsi polo nudy, kedy diváka udrží pri zmysloch akurát poznanie rozuzlenia samotného filmu.
60% Carnifex
V psychiatrických léčebnách bývá zhusta obtížné rozlišit, kdo je kdo. Tenká je hranice mezi lékařem a pacientem v tomto šíleném světě. Účinné léky v něm na sebe berou rozličnou podobu.
80% michal.budik
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina