Přehrajte si Phineas a Ferb online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Phineas a Ferb
  Sledovat Phineas a Ferb online
Žánr:
Animovaný, Akční, Komedie, Rodinný, Hudba & Umění, Science Fiction
Režie:
Derek Lee Thompson, Sue Perrotto, Kim Roberson, Jeff 'Swampy' Marsh, Jay Lender, Russell Calabrese
Hrají a postavy:
Vincent Martella (Phineas Flynn / ...), Thomas Sangster (Ferb Fletcher / ...), Ashley Tisdale (Candace Flynn / ...), Dan Povenmire (Dr. Heinz Doofenshmirtz / ...), Jeff 'Swampy' Marsh (Major Francis Monogram / ...), Dee Bradley Baker (Perry the Platypus / ...)
Scénář:
David Shayne, David Shane, Elizabeth Ito, Richard Goodman, Patrick A. Ventura, J.G. Quintel
Země:
USA
Rok výroby:
2007-2012
Popis:
Phineas a Ferb, neznají nudu.

Phineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka - ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko