Sledovat film Černý rytíř online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Černý rytíř
  Trailer k filmu Černý rytíř   Sledovat 1433 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie
Režie:
Gil Junger
Hrají a postavy:
Martin Lawrence (Jamal Walker aka Skywalker), Marsha Thomasonová (Victoria), Tom Wilkinson (Sir Knolte z Marlborough), Vincent Regan (Percival), Daryl Mitchell (Steve), Michael Countryman (Phillip, Leův komorník)
Scénář:
Peter Gaulke, Darryl Quarles, Gerry Swallow
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Co takhle neplánovaný výlet do 14. století?

Upovídaný a mazaný Jamal Walker má velké plány, ale zatím je zastrčený v zábavním středověkém parku a jeho práce nikam nevede. Jednoho dne se mu ale stane nehoda a Jamal se časem přenese zpátky do Anglie 14. století - do světa rytířů v zářící zbroji, kterému vládne bezbožný král a kde dámy potřebují pomoc. Středověk se úplně změní a nikdy už nebude stejný, když ho z 21. století navštíví Jamal a chce pomáhat odvážnému rytíři a krásné dámě porazit zlého krále. Černý rytíř - komedie o mladíkovi z jiné doby a s jiným názorem na věc.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko