Film
Černý rytíř

Film Černý rytíř
  Trailer k filmu Černý rytíř Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Co takhle neplánovaný výlet do 14. století?
Upovídaný a mazaný Jamal Walker má velké plány, ale zatím je zastrčený v zábavním středověkém parku a jeho práce nikam nevede. Jednoho dne se mu ale stane nehoda a Jamal se časem přenese zpátky do Anglie 14. století - do světa rytířů v zářící zbroji, kterému vládne bezbožný král a kde dámy potřebují pomoc. Středověk se úplně změní a nikdy už nebude stejný, když ho z 21. století navštíví Jamal a chce pomáhat odvážnému rytíři a krásné dámě porazit zlého krále. Černý rytíř - komedie o mladíkovi z jiné doby a s jiným názorem na věc.

Režie: Gil Junger
Hrají a postavy: Martin Lawrence (Jamal Walker aka Skywalker), Marsha Thomasonová (Victoria), Tom Wilkinson (Sir Knolte z Marlborough), Vincent Regan (Percival), Daryl Mitchell (Steve), Michael Countryman (Phillip Leův komorník)
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 50 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська