Sledovat film Prokletí online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Prokletí
  Trailer k filmu Prokletí   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Wes Craven
Hrají a postavy:
Portia de Rossiová (Zela), Myaová (Jenny), Shannon Elizabethová (Becky), Kristina Anapauová (Brooke), Daniel Edward Mora (Jose), Solar (Zipper)
Scénář:
Kevin Williamson
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Co tě nezabije, to tě posílí. Napadení vlkodlakem změní životy několika mladých lidí.

Od smrti rodičů se Ellie stará o svého mladšího bratra Jimmyho. Jednoho večera ho vyzvedne z večírku a na cestě po Mullholland Drive má nehodu. Zatímco se oba snaží zachránit ženu v druhém voze, nějaký tvor na ni zaútočí a zabije ji, přičemž zraní i Ellie a Jimmyho. Po jistém pátrání si Jimmy uvědomí, že tím tvorem může být jen vlkodlak.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko