Přehrajte si Bláznivá střela 2 1/2 - Vůně strachu online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 123 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Bláznivá střela 2 1/2 - Vůně strachu
  Trailer k pořadu Bláznivá střela 2 1/2 - Vůně strachu   Sledovat Bláznivá střela 2 1/2 - Vůně strachu online
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi, parodie
Režie:
David Zucker
Hrají a postavy:
Leslie Nielsen (Det. Lt. Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer), George Kennedy (Det. Captain Ed Hocken), O.J. Simpson (Det. Nordberg), Robert Goulet (Quentin Hapsburg), Richard Griffiths (Dr. Albert S. Meinheimer / Earl Hacker)
Scénář:
Jim Abrahams, David Zucker, Jerry Zucker, Pat Proft
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Tradiční či alternativní? Toť otázka, kterou je schopen vyřešit jen jediný muž! Leslie Nielsen v americké ztřeštěné komedii.

Alfou a omegou dnešního světa je energie. A americká energetická politika se má do budoucna řídit podle projektu doktora Mainheimera, který jednoznačně preferuje alternativní zdroje této životadárné síly. Tak to alespoň plánuje prezident George Bush. Podnikatelé z oblasti tradiční energie, v čele s úlisným elegánem Hapsburgem, šéfem Hexagonské naftové společnosti, mají ovšem představy diametrálně odlišné. A protože se pro uhájení svého zisku nezastaví před ničím, je celý ten geniální Bushův plán ohrožen v samotném počátku. Jen jediný člověk se dokáže zlotřilým průmyslníkům postavit: Frank Drebin z losangelské policie...
Hodnocení:
69 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko