Přehrajte si Misfits: Zmetci online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 123 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Misfits: Zmetci
  Sledovat Misfits: Zmetci online
Žánr:
Komedie, Drama, Fantasy, Romantický, Science Fiction, Thriller
Režie:
Wayne Yip
Hrají a postavy:
Karla Crome (Jess), Joseph Gilgun (Rudy Wade), Nathan McMullen (Finn Samson), Natasha O'Keeffe (Abbey Smith), Matt Stokoe (Alex), Shaun Dooley (Greg)
Scénář:
Howard Overman
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2009-2013
Popis:
Nathan, Kelly, Simon, Alisha a Curtis jsou mladiství delikventi odsouzení k 12 týdnům veřejně prospěšných pracích. Jednoho dne jsou za podivných okolností zasaženi bleskem, a tím veškerá jejich nudná práce se sbíráním odpadků končí. Získávají nadpřirozené schopnosti, jakými jsou neviditelnost, možnost manipulace s časem, vyvolání nepotlačitelné sexuální přitažlivosti dotykem nebo telepatie. Hrdinové to však nejsou. Místo, aby zachraňovali lidstvo před zkázou se více potýkají s vlastními problémy. Nejsou ale jediní, kdo po zásahu bleskem získal zvláštní schopnosti...

Jak dokáže jedna záhadná bouře zamávat životy pětice mladých Londýňanů? Rozhodně více, než by se na první pohled zdálo. Alisha, Curtis, Kelly, Nathan a Simon se nedobrovolně sešli při výkonu veřejně prospěšných prací za prohřešky, které ve své minulosti napáchali. Jednoho dne je však zastihne nejpodivnější meteorologická událost v historii Velké Británie, která v nich zanechá zvláštní schopnosti. Dokáží se však mladiství delikventi, kteří mají k hrdinským ideálům skutečně daleko, vypořádat s touto změnou, která může přinést více komplikací, než užitku? A zapůsobila bouře i na ostatní obyvatele Londýna? Svěží seriál z Velké Británie zajímavě kombinuje v jednotlivých epizodách akční, dramatické i černohumorné scény a díky uvěřitelnosti hlavních postav se MISFITS stávají jedním ze seriálových překvapení roku 2009.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko