Sledovat film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online

Přehrajte si film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, western Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem na ČT2!
  Trailer k filmu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem   Sledovat Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online
Žánr:
akční, drama, western
Režie:
Andrew Dominik
Hrají a postavy:
Brad Pitt (Jesse James), Mary-Louise Parkerová (Zee Jamesová), Brooklynn Proulxová (Mary Jamesová), Dustin Bollinger (Tim James), Casey Affleck (Robert Ford), Sam Rockwell (Charley Ford)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Pojmenovat film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem je marketingová sebevražda. Přesto producent a představitel legendárního štvance Brad Pitt trval na tom, že se studio ve smlouvě zaručí, že na titul nesáhne. Nekompromisní název tak naznačuje ambice projektu v rámci současné hollywoodské produkce. Režisér Dominik se pustil do žánru westernu s touhou vzdát poctu tradici i posouvat hranice. Velkolepý vizuální styl nezapře inspiraci Terrencem Malickem, meditativní pomalost přerušovaná občasným násilím zase vliv antiwesternu McCabe a paní Millerová. Rekonstrukce mýtu hrdinství rozehrává aktuální téma celebrit a zločinu a slávy. Filmu dominují herecké výkony Pitta a Caseyho Afflecka jako "zločince".
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski