Sledovat film Muži v černém 3 online

Přehrajte si film Muži v černém 3 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Muži v černém 3 online
Žánr:
akční, komedie, science fiction
Režie:
Barry Sonnenfeld
Hrají:
Will Smith (agent J (Tomáš Juřička)), Tommy Lee Jones (agent K (Pavel Rímský)), Josh Brolin (mladý agent K (Jan Šťastný)), Jemaine Clement (Boris (Lukáš Hlavica)), Emma Thompsonová (agentka O (Dagmar Čárová)), Michael Stuhlbarg (Griffin)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Zpátky do minulosti... Zachránit budoucnost.

Ve filmu Muži v černém 3 jsou známí agenti J a K zpět... A opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic - ani mimozemšťané - ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K i osud planety Země v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K, aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Prima Cool

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.