Film Muži v černém 3

Sledovat film
Muži v černém 3
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zpátky do minulosti... Zachránit budoucnost.
Ve filmu Muži v černém 3 jsou známí agenti J a K zpět... A opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic - ani mimozemšťané - ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K i osud planety Země v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K, aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.

Žánr: Komedie, Akční, Science Fiction
Režie: Barry Sonnenfeld
Hrají a postavy: Will Smith (Agent J), Tommy Lee Jones (Agent K), Josh Brolin (Young Agent K), Jemaine Clement (Boris), Emma Thompsonová (O), Michael Stuhlbarg (Griffin)
Scénář: Lowell Cunningham, Etan Cohen
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko