Sledovat film
Muži v černém 3
online

Film Muži v černém 3
  Trailer k filmu Muži v černém 3 Trailer
Přehrajte si film Muži v černém 3 online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 448 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Zpátky do minulosti... Zachránit budoucnost.
Ve filmu Muži v černém 3 jsou známí agenti J a K zpět... A opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic - ani mimozemšťané - ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K i osud planety Země v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K, aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.

Originální název:

Men in Black III

Hrají a postavy: Will Smith (agent J (Tomáš Juřička)), Tommy Lee Jones (agent K (Pavel Rímský)), Josh Brolin (mladý agent K (Jan Šťastný)), Jemaine Clement (Boris (Lukáš Hlavica)), Emma Thompsonová (agentka O (Dagmar Čárová)), Michael Stuhlbarg (Griffin)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська