Film Přežít

Sledovat film
Přežít
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Letadlo se členy ragbyového týmu a jejich přáteli ztroskotalo kvůli husté mlze v chilských Andách. Pro ty, kteří nehodu přežili, začíná neuvěřitelně dlouhý a krutý boj o přežití...
Film na základě skutečné události. V roce 1972 se v Latinko-amerických Andách zřítilo letadlo na jehož palubě byl Uruguaiský národní rugbyový tým. Mnoho lidí zahynulo při srážce, ale někteří přežili. Ti se po několika dnech, pomocí rádia, dozvídají, že všechny záchranné akce byli zrušeny. Nikdo nevěří, že by někdo mohl přežít. Počasí se zhoršuje a omezené zásoby se tenčí každým dnem. Dva členové týmu se proto rozhodnou přejít Andy a vrátit se s pomocí pro zbytek. Jejich statečný kousek se jim podaří. Vrátí se zpět i s pomocí. Mezitím, ale 29 lidí zemře a zbylým 16 se podaří přežít jen díky kanibalismu.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Thriller, tragedie
Režie: Frank Marshall
Hrají a postavy: Ethan Hawke (Nando Parrado), Vincent Spano (Antonio Balbi), Josh Hamilton (Roberto Canessa), John Haymes Newton (Antonio 'Tintin' Vizintin), Bruce Ramsay (Carlitos Paez), John Newton (Antonio 'Tintín' Vizintín)
Scénář: Piers Paul Read, John Patrick Shanley
Země: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko