Sledovat film Prežiť online

Přehrajte si film Prežiť HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, thriller, tragedie Prežiť na STV1!
  Trailer k filmu Prežiť   Sledovat Prežiť online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, thriller, tragedie
Režie:
Frank Marshall
Hrají a postavy:
Ethan Hawke (Nando Parrado), Vincent Spano (Antonio Balbi), Josh Hamilton (Roberto Canessa), John Haymes Newton (Antonio 'Tintin' Vizintin), Bruce Ramsay (Carlitos Paez), John Newton (Antonio 'Tintín' Vizintín)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Letadlo se členy ragbyového týmu a jejich přáteli ztroskotalo kvůli husté mlze v chilských Andách. Pro ty, kteří nehodu přežili, začíná neuvěřitelně dlouhý a krutý boj o přežití...

Film na základě skutečné události. V roce 1972 se v Latinko-amerických Andách zřítilo letadlo na jehož palubě byl Uruguaiský národní rugbyový tým. Mnoho lidí zahynulo při srážce, ale někteří přežili. Ti se po několika dnech, pomocí rádia, dozvídají, že všechny záchranné akce byli zrušeny. Nikdo nevěří, že by někdo mohl přežít. Počasí se zhoršuje a omezené zásoby se tenčí každým dnem. Dva členové týmu se proto rozhodnou přejít Andy a vrátit se s pomocí pro zbytek. Jejich statečný kousek se jim podaří. Vrátí se zpět i s pomocí. Mezitím, ale 29 lidí zemře a zbylým 16 se podaří přežít jen díky kanibalismu.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.